Prekių pristatymas

1.1 Pirkėjui užsakant prekes svetainėje – peledziukonamelis.lt , pirkėjas pasirenka pristatymo būdą. Pirkėjas užsakydamas prekes privalo užpildyti reikiamus duomenis reikalingus tinkamai atlikti paslaugą. Jei, duomenys yra užpildomi netinkamai dėl Pirkėjo kaltės – visą atsakomybę dėl prekės neatvykimo tiesiogiai prisiima Pirkėjas. Prekės pristatomos Lietuvos Respublikos teritorijoje. Dėl pristatymo į kitas šalis Pirkėjas gali kreiptis el. paštu peledziukonamelis@gmail.com

1.2.Pirkėjas įsipareigoja priimti užsakytas prekes pagal jo pasirinktą atsiėmimo metodą. Pirkėjui neatsiėmus prekių pagal jo pasirinktą būdą ir neinformavus Pardavėjo apie tai Pirkėjas neturi teisės reikšti pretenzijų Pardavėjui. Prekei grįžus į prekės siuntėjo adresą už pakartotiną prekės išsiuntimą Pirkėjas turi susisiekti su Pardavėju pagal nurodytus kontaktinius duomenis.

1.3. Prekių pristatmo būdai:

1.3.1. Atsiėmimas Šiauliuose: tai padaryti galima tik iš anksto suderinus laiką el.paštu peledziukonamelis@gmail.com arba telefonu 867875994.

1.3.2. Visoje Lietuvoje pristatome į pasirinktus paštomatus per 2-5 d.d. Kaina 2,50eur

1.4. Pardavėjas visais atvejais atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo termino pažeidimą, kai šis pažeidimas yra padarytas dėl ne nuo Pardavėjui priklausančių aplinkybių.